نمایش همه 6 نتیجه
باتری لپ تاپ SONY مدل BPS 22
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
5,590,000 تومان| برند | SONY-سونی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| پارت نامبر | VGP-BPS22 |
| ولتاژ | 11.1V |
| نوع باطری | اکسترنال |
باتری لپ تاپ سونی BPS13
کد کالا:
0405002
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
5,590,000 تومان| برند | SONY-سونی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| پارت نامبر | VGP-BPS13B/B |
| ولتاژ | 11.1V |
| نوع باطری | اکسترنال |
باتری لپ تاپ سونی BPS26
کد کالا:
0405004
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
5,590,000 تومان| برند | SONY-سونی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| ولتاژ | 11.1V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
باتری لپ تاپ سونی BSP22
کد کالا:
0405003
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
5,590,000 تومان| برند | SONY-سونی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 11.1V |
باتری لپ تاپ SONY مدل BPS 35
کد کالا:
0405005
امتیاز 0 از 5
Out of stock
2,380,000 تومان| برند | SONY-سونی |
|---|---|
| ظرفیت | 2600mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 4 |
| پارت نامبر | VGP-BPS35A |
| ولتاژ | 14.8V |
| نوع باطری | اکسترنال |
باتری لپ تاپ سونی BPS9
امتیاز 0 از 5
Out of stock
2,600,000 تومان| برند | SONY-سونی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 11.1V |