نمایش 1–12 از 17 نتیجه
باتری لپ تاپ LENOVO مدل E430/L11L6Y01
کد کالا:
0402018
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,799,000 تومان| برند | LENOVO-لنوو |
|---|---|
| پارت نامبر | L11L6Y01 |
| ولتاژ | 11.1V |
| تعداد سلول | 6 |
| ظرفیت | 5200mAh |
باتری لپ تاپ LENOVO مدل G480/Y480
کد کالا:
0402004
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,999,000 تومان| برند | LENOVO-لنوو |
|---|---|
| ولتاژ | 11.1V |
| تعداد سلول | 6 |
| ظرفیت | 5200mAh |
باتری لپ تاپ LENOVO مدل G500S/G400S
کد کالا:
0402006
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,800,000 تومان| برند | LENOVO-لنوو |
|---|---|
| ولتاژ | 14.8V |
| تعداد سلول | 4 |
| ظرفیت | 2600mAh |
باتری لپ تاپ LENOVO مدل IdeaPad 110-15ACL
کد کالا:
0402023
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
5,380,000 تومان| ظرفیت | 2200mAh |
|---|---|
| جنس باطری | لیتیومی(LI-ION) |
| برند | LENOVO-لنوو |
| تعداد سلول | 3 |
| پارت نامبر | L15L3A03 |
| ولتاژ | 10.8V |
| نوع باطری | اینترنال |
باتری لپ تاپ LENOVO مدل IdeaPad 310-15ISK
کد کالا:
0402029
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,699,000 تومان| پارت نامبر | L15C3A01 |
|---|---|
| ولتاژ | 14.8V |
| تعداد سلول | 4 |
| ظرفیت | 2600mAh |
باتری لپ تاپ LENOVO مدل L13M4P71/YOGA 3 Pro 1370 Series
کد کالا:
0402030
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
6,500,000 تومان| برند | LENOVO-لنوو |
|---|---|
| جنس باطری | لیتیوم پلیمر(Li-polymer) |
| ظرفیت | 5900mAh |
| تعداد سلول | 6 |
| پارت نامبر | l13m4p71 |
| ولتاژ | 7.6V |
| نوع باطری | اینترنال |
باتری لپ تاپ LENOVO مدل L19M4PCO
کد کالا:
0402026
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
5,380,000 تومان| برند | LENOVO-لنوو |
|---|---|
| پارت نامبر | L19M4PCO |
| ولتاژ | 15.36 |
| ظرفیت | 3890mAh |
باتری لپ تاپ LENOVO مدل V110-V310-V510-L15L4A02
کد کالا:
0402020
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,699,000 تومان| برند | LENOVO-لنوو |
|---|---|
| ظرفیت | 2085mAh |
| جنس باطری | لیتیومی(LI-ION) |
| تعداد سلول | 4 |
| پارت نامبر | L15L4A02 |
| ولتاژ | 16.8V |
| نوع باطری | اینترنال |
باتری لپ تاپ LENOVO مدل Y460/Y560
کد کالا:
0402002
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,699,000 تومان| ولتاژ | 11.1V |
|---|---|
| تعداد سلول | 6 |
| ظرفیت | 5200mAh |
| برند | LENOVO-لنوو |
باتری لپ تاپ لنوو S500
کد کالا:
0402008
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,299,000 تومان| برند | LENOVO-لنوو |
|---|---|
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ظرفیت | 2600mAh |
| ولتاژ | 14.4V |
باتری لپ تاپ لنوو z500
کد کالا:
0402007
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,999,000 تومان| برند | LENOVO-لنوو |
|---|---|
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ظرفیت | 2600mAh |
باتری لپ تاپ لنوو z51-70
کد کالا:
0402013
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,500,000 تومان| برند | LENOVO-لنوو |
|---|---|
| ظرفیت | 2500mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 4 |
| ولتاژ | 14.8V |
بارگیری بیشتر محصولات
درحال بارگزاری...