نمایش 1–12 از 26 نتیجه
باتری لپ تاپ HP ProBook مدل 6360B
کد کالا:
0407013
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,699,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 11.1V |
| تعداد سلول | 6 |
باتری لپ تاپ HP مدل G1 440
کد کالا:
0407024
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,699,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
باتری لپ تاپ hp مدل PI06
کد کالا:
0407008
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,740,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
باتری لپ تاپ HPمدلOA04
کد کالا:
0407025
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,699,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 11.1V |
| تعداد سلول | 6 |
باتری لپ تاپ اچ پی HP 4330s 4540s 4530s PR06
کد کالا:
0407015
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,499,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
باتری لپ تاپ اچ پی HP 8560W 8570W 8770W VH08
کد کالا:
0407023
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,599,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| ولتاژ | 14.8V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
باتری لپ تاپ اچ پی HP BP02XL
کد کالا:
0407028
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,099,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 4500mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 7.7V |
باتری لپ تاپ اچ پی HP CM03XL
کد کالا:
0407003
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,799,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 4800mAh |
| ولتاژ | 11.1V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
باتری لپ تاپ اچ پی Hp CQ42 CQ43 CQ56 CQ62 CQ72
کد کالا:
0407001
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,599,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 10.8V |
| تعداد سلول | 6 |
باتری لپ تاپ اچ پی HP CS03XL
کد کالا:
0407029
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,799,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ظرفیت | 4100mAh |
| ولتاژ | 11.4V |
باتری لپ تاپ اچ پی Hp EliteBook 8440P 8440W 6535 TD06
کد کالا:
0407010
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,599,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| ولتاژ | 11.1V |
| تعداد سلول | 6 |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
باتری لپ تاپ اچ پی HP HS04
کد کالا:
0407018
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,399,000 تومان| برند | اچ پی |
|---|---|
| ظرفیت | 2600mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 14.6V |
بارگیری بیشتر محصولات
درحال بارگزاری...