نمایش 1–12 از 16 نتیجه
باتری لپ تاپ DELL مدل 4010
کد کالا:
0406008
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,999,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
باتری لپ تاپ DELL مدل 4010 n5010
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
2,999,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 4400mAh |
| ولتاژ | 11.1V |
| گارانتی | 6 ماهه ویژه مجموعه 01 |
باتری لپ تاپ دل Dell 1535 1537 1555 WU946
کد کالا:
0406005
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,099,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
| نوع باطری | اکسترنال |
باتری لپ تاپ دل Dell 3300 3350
کد کالا:
0406021
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,199,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 2600mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 4 |
| ولتاژ | 14.8V |
باتری لپ تاپ دل Dell 3340 3350
کد کالا:
0406017
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,199,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| ولتاژ | 11.1V |
| تعداد سلول | 6 |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
باتری لپ تاپ دل Dell 3400 3500
کد کالا:
0406016
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,599,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| ولتاژ | 11.1V |
| تعداد سلول | 6 |
باتری لپ تاپ دل Dell 5567 5568 7368 7368 WDX0R
کد کالا:
0406023
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,999,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 3500mAh |
| تعداد سلول | 3 |
| ولتاژ | 11.4V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
باتری لپ تاپ دل Dell E5440 E5540
کد کالا:
0406012
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,099,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| ولتاژ | 11.1V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
باتری لپ تاپ دل Dell E6230 E6320
کد کالا:
0406014
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,999,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| ولتاژ | 11.1V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
باتری لپ تاپ دل Dell E6420 E6430
کد کالا:
0406018
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,199,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ولتاژ | 11.1V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ظرفیت | 5200mAh |
| تعداد سلول | 6 |
باتری لپ تاپ دل Dell Inspiron 3451 3576 5558
کد کالا:
0406022
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,999,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 2600mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 14.8V |
| تعداد سلول | 4 |
باتری لپ تاپ دل Dell Inspiron 6400
کد کالا:
0406006
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,599,000 تومان| برند | دل |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
| نوع باطری | اکسترنال |
بارگیری بیشتر محصولات
درحال بارگزاری...