نمایش 1–12 از 25 نتیجه
باتری لپ تاپ ASUS مدل 1015
کد کالا:
0401007
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,699,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
باتری لپ تاپ ASUS مدل A32-M50/N61
کد کالا:
0401006
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,599,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
باتری لپ تاپ ASUS مدل B31N1429
کد کالا:
0401040
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
5,550,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 5400mAh |
| ولتاژ | 11.4V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
باتری لپ تاپ ASUS مدل B31N1842
کد کالا:
0401038
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
6,500,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 3635mAh |
| ولتاژ | 11.52V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
باتری لپ تاپ ASUS مدل C21N1509/X556
کد کالا:
0401022
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
4,640,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 5000mAh |
| ولتاژ | 7.6V |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
باتری لپ تاپ ASUS مدل F512/B31N1732
کد کالا:
0401023
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
5,499,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 3635mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 11.52V |
باتری لپ تاپ ASUS مدل F80
کد کالا:
0401020
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,599,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
باتری لپ تاپ ASUS مدل K53-K84-K43
کد کالا:
0401004
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,699,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
باتری لپ تاپ ASUS مدل K55-A55-K45-A54-X44
کد کالا:
0401005
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,900,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ظرفیت | 5200mAh |
| ولتاژ | 11.1V |
| تعداد سلول | 6 |
باتری لپ تاپ ASUS مدل K56/K46
کد کالا:
0401019
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 2600mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 14.4V |
باتری لپ تاپ ASUS مدل K571/B31N1732
کد کالا:
0401030
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
5,699,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 3635mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| ولتاژ | 11.52V |
باتری لپ تاپ ASUS مدل N55
کد کالا:
0401011
امتیاز 0 از 5
عدد موجود
3,699,000 تومان| برند | asus-ایسوس |
|---|---|
| ظرفیت | 5200mAh |
| جنس باطری | لیتیوم یون(Li-ion) |
| تعداد سلول | 6 |
| ولتاژ | 11.1V |
بارگیری بیشتر محصولات
درحال بارگزاری...